TRANSPORT

Zakład Transportu i Usług sp. z o.o. w Sępólnie Krajeńskim zakresem swej działalności obejmuje między innymi wykonywanie zadań własnych Gminy tj. transport dzieci i młodzieży do szkół. Również do nich kierujemy ofertę związaną z wycieczkami, obozami oraz transportem w każde wskazane miejsce na terenie całego kraju.

Z branżą usług transportowych i przewozowych jesteśmy związani od 1994 r. Każdego dnia dowozimy do szkół 560 dzieci. Robimy to za pomocą 5 autobusów i 2 mikrobusów. Tygodniowo pokonujemy 4,7 tysiące kilometrów.

Nasze usługi od lat cieszą się powodzeniem wśród klientów, poczynając od tych najmniejszych a kończąc na największych. Do każdego ze swoich klientów podchodzimy indywidualnie, by móc zaoferować optymalne warunki współpracy. Uwzględniamy  sugestie i rzetelnie podchodzimy do realizacji powierzonych nam zadań.

Dbamy o wysoką jakość obsługi naszych klientów poprzez zatrudnianie doświadczonych kierowców, którzy w bezpieczny sposób dojadą we wskazane zakątki kraju. Preferujemy wydajne rozwiązania i szczególną uwagę przywiązujemy do dobrego stanu naszych pojazdów, dbamy o wysoki komfort podczas podróży oraz sprawne przewozy autokarami – wszystko w korzystnej cenie i z gwarancją utrzymania stałych cen.

W miarę możliwości organizujemy przewozy osobowe, w tym przewozy pracownicze, oferujemy transport na uroczystości rodzinne a także inne imprezy okolicznościowe, transport zorganizowanych wycieczek oraz przejazdy na obozy.

Dysponujemy autokarami i mikrobusami takimi jak:

  • Setra           – 54 miejsca,
  • Bova            – 48 miejsc wyposażony w klimatyzację,
  • Autosan     – 40 miejsc (służy przede wszystkim do dowozu dzieci do szkół),
  • Iveco           – 19 miejsc wyposażony w klimatyzację i przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach    inwalidzkich,
  • VW               – 8 miejsc  wyposażony w klimatyzację i przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich,
  • Renault       – 8 miejsc wyposażony w klimatyzację i przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich,

 

credit
© Zakład Transportu i Usług sp. z o.o.